İş İngilizcesi

İş İngilizcesi ile Performansınızı Yükseltin

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İş İngilizcesi eğitimi ile iş hayatınızdaki performansı başka bir boyuta taşıyor. Profesyoneller için üst düzey yöneticiler için zengin bir dil kompozisyonu sunan iş İngilizcesi geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Bu eğitimin, sertifika programının amacı; profesyonel hayatın güdülediği başarı, kariyer ve bilinç düzeyine kısa bir sürede ulaşmayı sağlamaktadır. Çok yönlü bir eğitim olup; yazışma, raporlama, sunum, yönetim ve dil becerisi gibi pek çok alanında üst düzey bir konuma gelmenize destek sunacaktır.

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ile Bussines English…

İş İngilizcesi yani Bussines English hizmet sektörünün vazgeçilmezidir. Her kurumun, her şirketin kendine özel, kendine özgü bir dil artikülasyonu vardır. Ortak hedefeler ve ortak başarılar doğrultusunda şirketler, kariyer sağlamak için ve uluslararası başarılar edinmek için İngilizce’yi önemli bir kriter olarak görürler. Bu durum kişiler için, şirketlerde kariyer yapmak isteyen bireyler için de son derece önemlidir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İş İngilizcesi eğitimi ile sadece profesyonellere değil; aynı zamanda yeni mezunlara, üniversite öğrencilerine, kişisel gelişimine önem veren bireylere de bu sertifika programını sunmaktadır.

Bu eğitim programına katılmak için gerekli olan ‘’ orta derece İngilizce’’ bilgisidir. Eğer bu seviyede değilseniz de; yine tarafımızdan verilen genel İngilizce eğitimine katılabilir ve sonrasında İş ingilizcesi alanında kendinizi geliştirebilir, yetiştirebilirsiniz.

İş İngilizcesi ile İletişim Gücünüzü Arttırın

İş İngilizcesi, tematik bir eğitim biçimidir. İş performansınızı ve kariyerinizi ciddi ölçüde şekillendiren bir eğitimdir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları sizin için bu özel eğitimi sunmaktadır. Kariyerinize değerli dokunuşlar yapan kurumumuz, sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda hatta eğitim hayatınızda fark yaratmanızı garanti etmektedir.

Mesleki açıdan büyük bir ayrıcalık sağlayan bu İngilizce programı, tüm dünyadan insanlar ile rahat, akıcı ve özgün bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacaktır. İletişim, büyük bir güçtür. Bir dile hakimiyet, birçok insana hakimiyet demektir. İngilizce, bu anlamda sizi her alanda ve her anlamda yükseğe taşıyacak bir dildir. Özellikle İş İngilizcesi kusursuz kariyerin anahtarıdır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu sertifika programı ile eğitim programı ile iş hayatınızda, meslek hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz.

Dersler, öğrencilerimizin mesleklerine göre iş hayatlarında en çok ihtiyaç duydukları konulara yoğunlaşmaktadır. Öğrencilerimizin, mesleklerinde karşılaştıkları genel terminolojiye hakim olmaları sağlanarak, bu bilgileri etkin olarak kullanmaları için pratik ağırlıklı eğitim verilmektedir. Program boyunca meslekleri ile ilgili terim, kavram ve temel iletişim becerilerinin tümü öğrencilerimize kazandırılmaktadır.

Bu programın ana amacı; öğrencilerimizin iş hayatında ihtiyaç duydukları dil ve kelime yapılarını geliştirme ve iş yazışmaları konusuna hakim olmalarını sağlamaktır. Gebze İngiliz Kültür olarak İş ingilizcesinde profesyonel eğitim kadromuzla hizmetinizdeyiz.